Küla Villa on kindlasti üks ideaalsemaid ja haruldasemaid kohti Harjumaal nii väiksemate kui ka suuremate suvepäevade korraldamiseks. Selle teeb eriti haruldaseks meie miljööväärtuslik maa-ala koos imelise väikese järvesilmaga. Looklev maastik sarnaneb paljuski Lõuna-Eesti omale, mis on väga haruldane just tasasele Harjumaale. Unikaalne on kindlasti ka meie peamaja ja interjöör.

Meie juures on tänaseks toimunud sadu ettevõtete, ametkondade ja organisatsioonide suvepäevi ning muid suviseid kultuuriüritusi. Kuna asume Tallinnast vaid 15 km kaugusel, siis on see kindlasti lähim võimalus kõigile pealinna ettevõtetele suvepäevade korraldamiseks imelise looduse keskel.

Suvepäevi ja teisi üritusi toitlustavad meie õuel Eesti parimad cateringid:

Küla Villa võimalused on suviselt kordi suuremad kui talvisel ajal. Meie olemasolevatesse ruumidesse ja varikatuste alla mahub ligi 200 külalist. Lisaks on olemas koht peotelgile, mis mahutab kuni 1000 külalist.

Suvepäevade võimaluste juurde kuuluvad tegevused maal ja vees: ujumine, aerutamine kanuu, SUPI laua ja paadiga, kalapüük, võrkpalli ja jalgpalli plats. Lisaks saab korvi visata ning golfi ja discgolfi mängida. Enamik neist tegevustest on külalistele juba rendihinnas.
Kõik tegevused, mida viivad meie juures läbi seiklusmänge ja õpitubasid korraldavad firmad, leiad siit leheküljelt

Hinnad suvekuudel:

Küla Villa kompleksi privaatne rent reedest pühapäevani (üks ööpäev) kuni 60le külalisele maksab: 1500 eurot ja pühapäevast reedeni 1000 eurot. Iga lisanduv külaline on pluss 10 eurot.

Hinnas on kuni 40 voodikohta ja telkimisvõimalused.

PS! Külalistel on lubatud enda alkoholi kaasa võtmine suvepäevade pidamiseks!

Saada päring

Kas soovid ka:
Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi toetus

Maasoojuskütte paigaldamiseks ja amprite suurendamiseks läbiviidud projekti toetas Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfond. (EAFRD)