Laste ja noorte suvelaager 2017 koos Getter Jaani ja Grete Kleiniga


Küla Villa lastelaager pakkus lastele ehedaid emotsioone

Üle saja lapse lustis viis päeva Küla Villa lastelaagris. Ilm hellitas, ägedaid tegevusi jagus igasse päeva ning laagri tipphetkedeks said vahvad teemapäevad Getter Jaani ja Grete Kleiniga.

Laste- ja noortelaager toimus Küla Villa puhkekompleksis esimest aastat ning seepärast olid need viis päeva täis avastamist, põnevust ning täiesti uudseid kogemusi nii laagrilistele kui ka laagri korraldajatele.

Päevad lahedaid tegemisi täis

Igasse päeva jagus erinevaid tegemisi ning kuna ilmaga olid laagrilistel head suhted, siis oldi peaaegu kogu päev väljas. Väga populaarseks ja naerurohkeks osutus teise päeva õhtul korraldatud suur komöödiaõhtu, kus laagrilised etendasid muinasjutte kaasajastatud võtmes. Publik naeris ennast hingetuks, kui Tuhkatriinut otsiti Instagrammi kaudu ning kaunitar ja koletis käisid koos H&M-s shoppamas. Iga laagri grupp tuli välja väga omanäolise ja naljaka versiooniga, mis pani publiku ikka ja jälle naerust rõkkama.

Väga populaarseks osutus ka moeshow, kus kõik laagrilised pidid teksadest põnevaid ning omanäolisi rõivaesemeid tegema. Suure aplausi osaliseks said poisid, kes disainisid endale vahvad mobiilikotid. Eraldi aplausi vääriliseks osutusid ka kõik modellid, kes oma laheda oleku ja erilise kõnnaku või lausa hüpete ning hundirataste abil oma rõivaid esitlesid.

Ajusid sai kõvasti ragistada robootikapäeval, mil kõik grupid pidid ettenähtud aja jooksul leiutama erinevaid esemeid ja põnevaid liikuvaid detaile ning suutma masinad sõitma panna.

Võhma ja sportlikku indu läks vaja spordipäeval, kus kogu päev tuli joosta, hüpata, mängida palli, orienteeruda ning toimusid erinevad sportlikud mõõduvõtmised.

Konkurentsitult popim laagri üritus oli aga talendishow, kuhu registreerus üle 30 osaleja. Õhtu jooksul sai näha imelisi laulu- ja tantsunumbreid, tehti mustkunsti ja püstijalakomöödiat, võimeldi ning näha sai uhkeid akrobaatilisi trikke. Mõni väike laagriline astus üles koguni kahel korral.

Laagri oodatuimad külalised olid aga Getter Jaani ja Grete Klein. Getter veetis laagris terve päeva, laulis ja tantsis, vestles ning vastas kõikidele laagriliste küsimustele, koos tehti ka pilti, jagati autogramme ning valmistati iga grupiga lõkkeõhtuks imemaitsev küpsisekook. Järgmisel hommikul saabus juba hommikuvõimlemise ajaks Grete Klein, kes vastas samuti kõikidele küsimustele ning rääkis enda elust ning tegemistest. Autogrammirivi Grete juurde ei tahtnudki lõppeda ning väikesed austajad ei tahtnud Gretet kuidagi ära lasta.

Laagriliste ehedad emotsioonid

„Ma ei ole mitte kunagi elus saanud nii head hernesuppi!“ teatas väike Marili, kes siiani hernesupist suure ringiga mööda käis. 11aastane Carola käis moeshow jaoks disainitud pükstega kogu ülejäänud laagri aja ning ei kavatsenudki neid jalast võtta. „Ma lähen nendega koju ka!“ teatas ta uhkelt. „See on parim laager, kus ma olen käinud!“ õhkas väike Marko mitu korda päevas. „Palun tehke järgmisel aastal ka laager!“ nuias Joosep oma grupi õpetajalt igal õhtul. „See on esimene laager, kus magustoiduks saab jäätist ja see on äge!“ teatas Liis.

Kuigi viis pikka päeva 100 lapsega võtsid viimaseks päevaks võhmale ka laagri noored õpetajad, kaalusid laste ehedad emotsioonid ja ausad kommentaarid ülesse iga kaotatud närviraku ning juba hommikuks olid taas kõik indu ja tegutsemislusti täis.

Aitäh kõikidele lastele, kes laagris osalesid ning lapsevanematele, kes oma lapsed Küla Villa lastelaagrisse usaldasid. Kõige suurem tänu aga laagri vahvatele ning ägedatele õpetajatele, kes laste laagrikogemuse nii eriliseks muutsid!
Kohtume juba järgmisel aastal!

Annika Remmel

Lastelaagri blogi: kylavillalaager.blogspot.com.ee/
Lastelaagri kodukord: KODUKORD.docx

Suvelaagri meeskond


Alice
kasvataja


Rebeka
kasvataja


Erge
kasvataja


Kadi
kasvataja


Keiti
kasvataja


Ketri
kasvataja


Rahel
kasvataja


Anett
kasvataja


Lyane
kokk

Valik pilte laagrist

Rohkem laagri pilte leiad siit

Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi toetus

Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi toetus

Tutvu villaga läbi
VIRTUAALTUURI