Koolitajate tagasiside

 • Suur-suur tänu väga ägeda koha loomise ja võimaluse eest seda kasutada. Külastajad jäid väga rahule ja nii mõnelgi tekkis soov naasta oma üritustega!

  Getlyn Densk Keskkonnaministeerium

 • Jäime väga rahule! Keskkond meeletult aitab kaasa sellistele loovamatele ülesannetele ja seminaridele. Kuskil klassikalisemas seminariruumis poleks kindlasti nii meeldiv kogemus olnud. Toit oli ka väga maitsev.

  Kristiina Peterson Agile & People Coach, PROEKSPERT

 • Tänan teid toreda vastuvõtu eest, veetsime Küla Villas meeldiva nädalalõpu! Jäime väga rahule ning ühiselt otsustati, et siin hakkamegi oma laululaagreid pidama :)

  Ülle Põder

 • Kuna meie lahkumise hetkel kellelegi häid sõnu edastada polnud, siis edastan need e-kirjaga! Meil sujus eilne väga hästi ja me jäime väga väga rahule! Esiteks oli juba toit ülimalt maitsev ja koolitusruum oli väga mõnus hubane! Suur suur tänu meid võõrustamast ja loodan, et leiame variandi, et veel Küla Villat külastada.

  Katrin Paal / Turundusspetsialist, Invaru OÜ

 • Suur aitäh võõrustamise eest! Ruum oli inspireeriv, õhku ja avarust ning pehmeid toole jagus, toidud olid suurepärased ja saun hea.

  Janne Vellak / Arendusjuht, Riigi Tugiteenuste keskus

 • Küla Villa atmosfäär meenutab hea sõbra juures külas olemist. Soe, hubane ja oma kätega loodud. Kõik vajalik on käe-jala juures olemas ning ühestki elemendist ei paista välja klassikalist turimistalu/rendimaja tunnetust. Ideaalne paik Tallinna lähedal, kus pidada firma üritusi, sünnipäevasid ning miks mitte ka pulmi.

  Matthias Vutt / Astri Grupi turundusjuht

 • Täname Teie poolt väga hästi korraldatud päeva eest, mis toetas meie sisutihedat arutelu ja andis jõudu vastu pidada.
  Kindlasti tuleme veel Küla Villasse tagasi! Jõudu teile ees ootavate ehitustööde lõpetamiseks ja palju häid kliente!

  Rita Noormägi / Sihtasutus KredEx büroojuht

Koolitused ja seminarid

Koolituspäev siseruumides

Oled väsinud sirge seljaga kõvadel toolidel seminariruumis istumisest?

Kui on vaja korraldada tööalane koolituspäev, pidada meeskonnaga päevane nõupidamine või motiveerida kolleege ühise suve või talvepäevaga, siis tule ja tee seda Küla Villas ning te ei pea pettuma! Garanteerime hea atmosfääri, hubase ja mugava keskkonna, maitsva toidu ning kuuma saunaleili

Eripärase arhitektuuriga peamaja vanas osas on innustav õhkkond seminaride, koolituste ning koosolekute korraldamiseks. Peamaja teisel korrusel asub 2 avatud planeeringuga saali. Väiksem mahutab mugavalt kuni 16 külalist ja suurem kuni 30 külalist. Saalid saab soovi korral ka üheks ruumiks muuta. Mõlemast saalist pääseb avarale terrassile. Kohapeal olemas projektor, ekraan, kiire wifi.

Meie peamaja uus osa koos kahe rõduga mahutab mugavalt 100 külalist pakkudes avarust ja silmailu ka kõige nõudlikumale kliendile.

Saabumisel võtame kallid külalised vastu värske kohvi ja ahjusoojade pirukatega.
Hind 3.-/külaline

Lõunaks wokime elaval tulel kanafilee, shampinjonid, brokkoli, lillkapsa ning maitsestame need tšilli, maapähklivõi, rohelise carri, ingveri ja küüslauguga. Hautame seejärel kookosepiimas ja serveerime koos jasmiini riisi ja värske salatiga.
Magustoiduks pakume pistaatsia jäätist.
Hind 10.-/külaline

Õhtuks küpsetame ahjus liha rohke küüslaugu ja rosmariiniga ning ahjukartuli koos baklažaani sibula ja parikaga. Magustoiduks pakume toorjuustuga kaetud suvikõrvitsa kooki
Hind 13.-külaline
PS! Kohvi, tee, vee eest meie raha teilt ei küsi.

Tegevusi, mida viivad meie juures läbi seiklusmänge ja õpitubasid korraldavad firmad, leiad siit leheküljelt

Teatrisse tahaks minna, aga hästi nagu ei julge? Koolitust on vaja teha, aga hubast kohta ei leia? Küla Villas saad sel sügisel mõlemat korraga – oma seltskonnaga teatrietendust nautida ja samas ka tiimile vajaliku koolituse läbi viia. Kuidas?

Küla Villa puhkekeskus alustab sel sügisel uudsete improkoolitustega, kus meeldiv on ühendatud kasulikuga – koolitused kolleegide seltsis saavad värske ja põneva varjundi professionaalsete näitlejate abiga.

Kuidas koolitused toimuvad?
Koolituste läbiviimiseks on mitu erinevat võimalust:
1) Improetendust saab vaadata toreda vahepalana koolituse vahepeal.
2) Improetendust saab kasutada team buildingu koolituseks tiimi ühtekuuluvustunde ja koostöö arendamiseks

Milles peitub improetenduse võlu?
Improetenduse võlu peitub ootamatuses, situatsioonikoomikas ning leidlikkuses. Keegi ei tea, mis juhtuma hakkab, kõik on võimalik ning see on väga vaimukas! Kõik etendused sünnivad vaataja silme all ning on 100% improviseeritud – teksti varem pähe ei õpita ning nii sünnibki meelelahutus, mis on mõeldud personaalselt Sinu seltskonna jaoks.

Etendusel, mis toimub mõnusa vahepalana  koolituse vahepeal, saab südamest naerda ja lustida ning professionaalseid näitlejaid proovile panna. Etenduse ajal küsitakse publikult märksõnu ja nendest inspireeritult hakkavad sündima põnevad stseenid, lõbusad sketšid, kaasahaaravad laulud ja vaimukad karakterid, mida mitte keegi teine enam kunagi ei näe.

Etendusel, mis on mõeldud team buildingu koolituseks, luuakse mõnus atmosfäär, kus improvisatsiooni tutvustavate tehnikate abil õpetatakse partnerit kuulama ja tähele panema. Lõbusate harjutustega käivitatakse fantaasialend, arendatakse tähelepanu ja reaktsioonikiirust ning pannakse enda üle naerma. Kolleegid avanevad uue värske nurga alt ning koolituselt lahkub teie kollektiiv väga heatujulisena, sest olete üksteist üllatanud, koos pisarateni naernud ja saanud ühise positiivse kogemuse.

Kui suur on trupp?
Koolituse vahepalana toimuva etenduse tavapärane kestus on 30-45 minutit, team buildingu koolitus kestab tavaliselt 1-1,5 tundi. Igal etendusel osaleb 2-3 näitlejat ning lavamuusik.

Näitlejate tasu:  etendus 550 eurot, koolitus kestvusega 1,5 tundi 250 eurot ja 3 tundi 400 eurot

Miks tulla just Küla Villasse?
Küla Villa puhkekompleks on koolituste läbiviimiseks ideaalne paik – Tallinnast 15 km kaugusel, maalilise looduse keskel ilusa järve ääres.  Siin saab unustada argimõtted, lasta fantaasial lennata ning puhata närve.

Tule ja teeme koos teie koolitusest meeldejääva päeva!

Aitäh, et aitate Eesti puhkeküladel ja väiketeatritel elus püsida!

Vaata kuupäeva saadavust

Soovime tulla koolituspäeva pidama:

Kas soovid ka:


Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi toetus

Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi toetus