Koolitajate tagasiside

 • Suur-suur tänu väga ägeda koha loomise ja võimaluse eest seda kasutada. Külastajad jäid väga rahule ja nii mõnelgi tekkis soov naasta oma üritustega!

  Getlyn Densk Keskkonnaministeerium

 • Jäime väga rahule! Keskkond meeletult aitab kaasa sellistele loovamatele ülesannetele ja seminaridele. Kuskil klassikalisemas seminariruumis poleks kindlasti nii meeldiv kogemus olnud. Toit oli ka väga maitsev.

  Kristiina Peterson Agile & People Coach, PROEKSPERT

 • Tänan teid toreda vastuvõtu eest, veetsime Küla Villas meeldiva nädalalõpu! Jäime väga rahule ning ühiselt otsustati, et siin hakkamegi oma laululaagreid pidama :)

  Ülle Põder

 • Kuna meie lahkumise hetkel kellelegi häid sõnu edastada polnud, siis edastan need e-kirjaga! Meil sujus eilne väga hästi ja me jäime väga väga rahule! Esiteks oli juba toit ülimalt maitsev ja koolitusruum oli väga mõnus hubane! Suur suur tänu meid võõrustamast ja loodan, et leiame variandi, et veel Küla Villat külastada.

  Katrin Paal / Turundusspetsialist, Invaru OÜ

 • Suur aitäh võõrustamise eest! Ruum oli inspireeriv, õhku ja avarust ning pehmeid toole jagus, toidud olid suurepärased ja saun hea.

  Janne Vellak / Arendusjuht, Riigi Tugiteenuste keskus

 • Küla Villa atmosfäär meenutab hea sõbra juures külas olemist. Soe, hubane ja oma kätega loodud. Kõik vajalik on käe-jala juures olemas ning ühestki elemendist ei paista välja klassikalist turimistalu/rendimaja tunnetust. Ideaalne paik Tallinna lähedal, kus pidada firma üritusi, sünnipäevasid ning miks mitte ka pulmi.

  Matthias Vutt / Astri Grupi turundusjuht

 • Täname Teie poolt väga hästi korraldatud päeva eest, mis toetas meie sisutihedat arutelu ja andis jõudu vastu pidada.
  Kindlasti tuleme veel Küla Villasse tagasi! Jõudu teile ees ootavate ehitustööde lõpetamiseks ja palju häid kliente!

  Rita Noormägi / Sihtasutus KredEx büroojuht

Koolitused ja seminarid

Koolituspäev siseruumides

Oled väsinud sirge seljaga kõvadel toolidel seminariruumis istumisest?

Kui on vaja korraldada tööalane koolituspäev, pidada meeskonnaga päevane nõupidamine või motiveerida kolleege ühise suve või talvepäevaga, siis tule ja tee seda Küla Villas ning te ei pea pettuma! Garanteerime hea atmosfääri, hubase ja mugava keskkonna, maitsva toidu ning kuuma saunaleili

Eripärase arhitektuuriga peamaja vanas osas on innustav õhkkond seminaride, koolituste ning koosolekute korraldamiseks. Peamaja teisel korrusel asub 2 avatud planeeringuga saali. Väiksem mahutab mugavalt kuni 16 külalist ja suurem kuni 30 külalist. Saalid saab soovi korral ka üheks ruumiks muuta. Mõlemast saalist pääseb avarale terrassile. Kohapeal olemas projektor, ekraan, kiire wifi.

Meie peamaja uus osa koos kahe rõduga mahutab mugavalt 80-110 külalist pakkudes avarust ja silmailu ka kõige nõudlikumale kliendile.

Saabumisel võtame kallid külalised vastu puuviljade, värske kohvi ja ahjusoojade pirukatega.
Hind 5.-/külaline

Lõunaks wokime elaval tulel kanafilee, shampinjonid, brokkoli, lillkapsa ning maitsestame need tšilli, maapähklivõi, rohelise carri, ingveri ja küüslauguga. Hautame seejärel kookosepiimas ja serveerime koos jasmiini riisi ja värske salatiga.
Magustoiduks pakume pistaatsia jäätist.
Hind 10.-/külaline

Õhtuks küpsetame ahjus liha rohke küüslaugu ja rosmariiniga ning ahjukartuli koos baklažaani sibula ja parikaga. Magustoiduks pakume toorjuustuga kaetud suvikõrvitsa kooki
Hind 13.-külaline
PS! Kohvi, tee, vee eest meie raha teilt ei küsi.

Tegevusi, mida viivad meie juures läbi seiklusmänge ja õpitubasid korraldavad firmad, leiad siit leheküljelt

Vaata kuupäeva saadavust

PS! KÜLA VILLA KODUKORRA JA RENDILEPINGU TINGIMUSED


TUTVU RUUMIDEGA LÄBI VIRTUAALTUURI!

Soovime tulla koolituspäeva pidama:

Kas soovid ka:Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi toetus

Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi toetus