Koolitajate tagasiside

 • Suur-suur tänu väga ägeda koha loomise ja võimaluse eest seda kasutada. Külastajad jäid väga rahule ja nii mõnelgi tekkis soov naasta oma üritustega!

  Getlyn Densk Keskkonnaministeerium

 • Jäime väga rahule! Keskkond meeletult aitab kaasa sellistele loovamatele ülesannetele ja seminaridele. Kuskil klassikalisemas seminariruumis poleks kindlasti nii meeldiv kogemus olnud. Toit oli ka väga maitsev.

  Kristiina Peterson Agile & People Coach, PROEKSPERT

 • Tänan teid toreda vastuvõtu eest, veetsime Küla Villas meeldiva nädalalõpu! Jäime väga rahule ning ühiselt otsustati, et siin hakkamegi oma laululaagreid pidama :)

  Ülle Põder

 • Kuna meie lahkumise hetkel kellelegi häid sõnu edastada polnud, siis edastan need e-kirjaga! Meil sujus eilne väga hästi ja me jäime väga väga rahule! Esiteks oli juba toit ülimalt maitsev ja koolitusruum oli väga mõnus hubane! Suur suur tänu meid võõrustamast ja loodan, et leiame variandi, et veel Küla Villat külastada.

  Katrin Paal / Turundusspetsialist, Invaru OÜ

 • Suur aitäh võõrustamise eest! Ruum oli inspireeriv, õhku ja avarust ning pehmeid toole jagus, toidud olid suurepärased ja saun hea.

  Janne Vellak / Arendusjuht, Riigi Tugiteenuste keskus

 • Küla Villa atmosfäär meenutab hea sõbra juures külas olemist. Soe, hubane ja oma kätega loodud. Kõik vajalik on käe-jala juures olemas ning ühestki elemendist ei paista välja klassikalist turimistalu/rendimaja tunnetust. Ideaalne paik Tallinna lähedal, kus pidada firma üritusi, sünnipäevasid ning miks mitte ka pulmi.

  Matthias Vutt / Astri Grupi turundusjuht

 • Täname Teie poolt väga hästi korraldatud päeva eest, mis toetas meie sisutihedat arutelu ja andis jõudu vastu pidada.
  Kindlasti tuleme veel Küla Villasse tagasi! Jõudu teile ees ootavate ehitustööde lõpetamiseks ja palju häid kliente!

  Rita Noormägi / Sihtasutus KredEx büroojuht

Koolitused ja seminarid

Mitu head põhjust, miks korraldada koolituspäev KülaVillas:

Kui on vaja korraldada tööalane koolituspäev, pidada meeskonnaga päevane nõupidamine või motiveerida kolleege ühise suve või talvepäevaga, siis tule ja tee seda Küla Villas ning te ei pea pettuma! Garanteerime hea atmosfääri, hubase ja mugava keskkonna, maitsva toidu ning kuuma saunaleili.

Eripärase arhitektuuriga peamaja vanas osas on innustav õhkkond seminaride, koolituste ning koosolekute korraldamiseks. Peamaja teisel korrusel asub 2 avatud planeeringuga saali. Väiksem mahutab mugavalt kuni 16 külalist ja suurem kuni 30 külalist. Saalid saab suvisel ajal soovi korral ka üheks ruumiks muuta. Mõlemast saalist pääseb avarale terrassile. Kohapeal olemas projektor, ekraan, kiire wifi.

Meie peamaja uus osa koos kahe rõduga pakub avarust ja silmailu ka kõige nõudlikumale kliendile. Ruumid on hubased ja varustatud aasta läbi ühtlase temperatuuriga.


Kaks erilist võimalust sisustamaks teie koolituspäeva:

1. Vähenda ärevust, kaela-ja õlavöötme pingeid ning seljavalu Alexanderi tehnikaga

“Lõpuks ometi üks praktiline koolitus, mis on uudne, inspireeriv ja reaalselt abistav!!!”
(Laura, koolitusel osaleja)

Kellele ja milleks?

Alexanderi tehnika pakub praktilisi ja efektiivseid lahendusi toimetulekuks ärevuse, stressi ning sundasenditest tingitud lihaspingete ning seljavaluga.


Koolitajast

Minu nimi on Hanna-Liis Lao. Olen läbinud 1600 tunni pikkuse Alexanderi tehnika õpetajakoolituse (2016-2019 ) ja oman rahvusvahelist STAT diplomit (Society of Teachers of the the Alexander Technique). Olen õppinud Alexanderi tehnikat nii Eestis (Alexanderi Tehnika Instituut) kui Londonis (London Centre for Alexander Technique and Training) ja täiendanud end Itaalias. Lisaks olen lõpetanud 2017.aastal ka Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia pärimusmuusika erialal.

Keda olen koolitanud?

Tartu Ülikool, Räpina Aianduskool, Nõo Muusikakool, Tallinna Tondi kool ja Karl Rammi nimeline Sindi Muusikakool. Lisaks olen teinud pikaajalist koostööd Tallinna Rahvaülikooliga ning Viljandi Pärimusmuusika Aida August Pulsti õpistuga.

Töötoa sisu

 • Lühike sissejuhatus: mis on Alexanderi tehnika?
 • Tehnika põhialused ja kasutegurid;
 • Efektiivsed kehatöö harjutused ärevuse maandamiseks;
 • Ergonoomika ABC ja sundasenditest tingitud lihaspingete leevendamine;
 • Aeglased juhendatud liikumised, mis arendavad keha-ja liigutusteadlikkust ning taskaalu-ja koordinatsiooni.
 • Aktiivne puhkeasend, mis rahustab närvisüsteemi, vabastab üleliigseid lihaspingeid ja viib keha puhke- ja taastumisolekusse.

Töötoa hind: 500€

Koduleht: www.hannaliislao.com/koolitus

***************

2. Kosuta hinge ja turguta keha Pilatese tehnikaga.

“Täna loome oma homse päeva! Hoolitsedes oma keha eest pakub ta meile meie hinge koduna pikka ja nauditavat elu.”

Treeningu sisu

Saad valida kahe treeningu vahel, millele eelneb sissejuhatus teemal, miks me füsioloogilisest seisukohast vaadates liikuma peaksime.
Loengu ja treeningu kestus kokku ca 1,5 h

FlowPilates on muusikasse seatud ja kehasse suuremat kehatunnetust ja liikuvust loov tund, mis on inspireeritud keha loomulikust liikumisest ning Pilatesest ja joogast. Hea on see, et see tund sobib nii algajale treenijale kui juba kogenud liikumishuvilisele. Selles sisalduv pingutus sõltub sinu enda vòimalustest ja lõõgastus tunni lõpus teeb pika ja naeratuse näole loova pai. Pärast treeningut tunned end kergemalt ja lõõgastunumalt.

Pilatese treeningus saad keskenduda iseendale ja tänu sellele, et tunnis ei kasutata muusikat, areneb kehataju ja iseenda vajaduste parem tunnetus. Treening keskendub kogu kehale ning õpetaja juhendab vastavalt treenijate vajadustele. Lisaks sellele, et tekib parem kehatunnetus on pärast tundi sirgem, tugevam, painduvam ja enesekindlam tunne.

Koolitajast

Pille Trolla on üle 15 aastase kogemusega Pilatese õpetaja. 2007-2013 a. õppis ta Pilatese mati- ja masinatreeningute õpetajaks Corpus Studios Kelly McKinnoni juhendamisel. Lõpetanud 2010 a. Tartu Ülikooli Kehakutuuriteaduskonna ning täiendanud end paljudel erialastel workshoppidel.

Lisaks treeningute juhendamisele inspireerib ta inimesi elama enesest hoolivalt ja tervist hoidvalt. Pille omab isiklikku kogemust seljatraumast tervenemisel ning valuvaba enesetunde saavutamisel.

Pille juhendab nii täiskasvanute kui eakate treeninguid ning on Kehra Gümnaasiumis Pilatese valikaine õpetaja. Pille soov on, et treenija lahkuks tunnist rahulolu tundes, parema enesetunde ning motiveeritud olekuga.

Hind: 300€

Koduleht: www.pillepilates.ee


Koolituspäevale lisab vürtsi maitsev ja värske toit!

MENÜÜ

NB! Võimalik on valida igast söögikorrast teile sobivaim, kuid ühine valik.

Saabumise amps:

• Ahjusoe pirukas + puuvili + kohvi, tee, vesi (kohv, tee saadaval terve päeva jooksul) 6.-/in

Lõuna- ja õhtusöögi (põhiroog + magustoit) valik:

• Kergelt vürtsikas maapähklikarri vokitud kanaliha, šampinjonide, aurutatud riisi, brokoli, lillkapsa ja lehtsalatiga (laktoosivaba, võimalik ka vegan versioonis) 12 .-/in
• Kergelt vürtsikas bataadi-läätsesupp (vegan) 12.-/in
• Kana-juurviljasupp käsitööleiva ja ürdivõiga (laktoosivaba) 12.-/in
• Hooajaline püreesupp ürdikrutoonide, käsitööleiva ja võiga 12.-/in
• Lõhesupp 13.-/in

• Ahjuliha krõbedate kartulite, juurviljade ja lehtsalatiga (laktoosivaba) 14.-/in
• Kreemise kattega ahjulõhe ürdiriisi ja lehtsalatiga (laktoosivaba) 15.-/in
• Kanahakklihakotletid krõbeda ahjukartuli ja külma kodujuustukastmega. 14.-/in
• Kreemises kastmes kana. koos ahjus valmistatud juurviljade ja salatiga 14.-/in

Iga pearoa kõrvale saab valida magustoidu, mis kuulub hinna sisse:

• Pistaatsiajäätis
• Kringel (martsipan, halvaa, šokolaad, mandel, rosin, kardemon)
• Hooajaline plaadikook
• Kirju koer

Suupistetevaagen:

• Lavaširullid, juustuvalik, täidetud singirullid, salati korvikesed, peedi ja brie juustu korvike, liha snäkk, oliivid, mozarella ja kirsstomati ampsud, juurvijad 12.-/in

Hommikueine:

• Klassikaline inglise hommikusöök: praemuna, viinerid, punased oad, kodujuust, juust ning sink, leiva- ja saiavalik, kurk, tomat, puuviljad, kohv ning tee 12.-/in
• Kaerahelbepuder, juust, sink, tomat, kurk, leiva – ja saiavalik, moos, kohv ning tee 10.-/in
• Shakshuka munaga 12.-/in

NB! Menüüd on kohandatavad ning kõikidele erisoovidele saame vastu tulla. Jätame endale võimaluse hindu muuta, olenevalt grupi suurusest ning erisoovidest.

Tutvu ruumidega läbi VIRTUAALTUURI!


Soovime tulla koolituspäeva pidama:

Lisavõimalused:


Koolitusvõimalused:Broneeritud kuupäevad:


Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi toetus

Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi toetus

Tutvu villaga läbi
VIRTUAALTUURI