Psühhobuss

Teadusetendus
Teadusetendus on just see, mida ta teha lubab – teadusega rikastatud põnev etendus. Ühe teadusetendusega saab publik paraja koguse huumorit, huvitavaid katseid ning kasulikke teadmisi nii psühholoogia kui ka iseenda kohta. Üks etendus kestab tavaliselt 45 minutit, mille jooksul inimeste ees psühholoogia teadus ennast justkui ise lahti jutustab. Etendus sobib igas vanuses inimesele alates 7. eluaastast ning maksab 275€. Sobib suurepäraselt nii suve- kui talvepäevaade meelelahutuslikku programmi või näiteks konverentsipäeva mõnusaks lõpetuseks. 2018. aastal keskendume tajule ja meeltele, kuid soovi korral paneme kokku just teile meelepärase kava.

Psühholoogilised vahepalad
Planeerid konverentsi, koolituspäeva või muud taolist ning tunned, et osalejad võiksid aeg-ajalt osa saada värskendavatest vahepaladest, mis nende tähelepanu ja mõtlemist turgutaksid? Just taoliste ürituste jaoks pakub Psühhobuss huvitavaid psühholoogilisi katseid, mille eesmärk on tuua loengu-stiilis üritusele veidi vaheldust ning pakkuda midagi uut ja teistsugust. Vaheldusrikkad ja meeleolukad katsed on konkreetse ürituse jaoks välja valitud meie suurest katsete varasalvest nii, et sobiksid eriti hästi just teie ürituse meeleolu ning eesmärkidega ja külaliste või organisatsiooni üldise olemusega. Katsete hulk sõltub konkreetsest soovist, kuid enamasti on paras ühte päeva mahutada kolm lühikest 5-minutilist katset. Hind sõltub katsete arvust ja personaliseerimisest, kuid jääb enamasti 150€-200€ vahele.

Psühhobuss on riiklikult tunnustatud teaduse populariseerija.
psyhhobuss.mozello.com/

Playcenter


playcenter.ee

Suppama

Meeskonnamängud vee peal. Tegevused ja hinnad suvehooajal 2019

suppama.com/

Elamusmängud

Korraldame seiklus- ja meeskonnamänge ettevõtete suvepäevadele ja kliendiüritustele. Me soovime, et oleksid aktiivne ja “elus”. Proovi meiega uusi asju ja loo endale parimad mälestused!


elamusmangud.ee

Meeskonnamängud

Põnevad, haaravad, harivad ning ülimalt emotsionaalsed mängud meeskonnakoolitusteks ning sünnipäevadeks – tahvelarvutitega orienteerumine maastikul, haarav ja lõbus fotojaht, loominguline ja humoorikas filmiklippide meisterdamine, lustakas aardejaht, närvekõditav exitroom ja palju muud – kõik mängud on mängitavad alates 10 osalejast kuni paarisajaste seltskondadeni – nii päeval kui öösel, orienteeruvaks mänguajaks tunnist ajast 3-4 tunnini, eesti, inglise ja vene keeles – küsi spetsiaalset just oma vajadustele vastavat pakkumist! Kõik mängud korraldatakse koos professionaalse seiklusfirmaga. Kogu mänguks vajalik varustus on kohapeal olemas.

100 MÖLKI
Tahvelarvutitega meeskonnamäng maastikul, mis nõuab head reageerimisvõimet ja pidevat tegevusplaani kohandamist vastavalt kiirelt muutuvale mänguseisule. Tahvelarvuti juhatamisel tuleb maastikul üles leida kontrollpunktid ja vastata küsimustele. 10-400 inimesele, orienteeruv mänguaeg 2 tundi, saab mängida öösel ja päeval.

FILMIFESTIVAL
Kohapeal on olemas täisvarustus professionaalsete filmiklippide meisterdamiseks – mäng toob välja sinu sõprade ja kolleegide loomingulisuse ja humoorikuse – lõbusad 3 tundi on garanteeritud! 15-150 inimesele, saab mängida öösel ja päeval.

FOTOJAHT
Tõeline meeskonnamängude kullafondi kuuluv lõbus ajaviide, kus meeskonnad peavad lavastama olemasolevate juhiste järgi uued fotod. Jahisaagi suurel ekraanil vaatamine aitab lõbustada nii sünnipäeva, meeskonnaseminari, suguvõsa kokkutuleku kui pulmad! 10-200 inimesele, kestab umbes 2,5 tundi, saab mängida nii öösel kui päeval, nii vihmas kui päikeses!

AARDEJAHT
Klassikaline seiklusmäng nii noortele kui vanadele, kus on head kompassiga liikumist, nuputamist ja tiimitööd! Aarde leidmiseks tuleb vana kaardi ja vihjete abil edasi liikuda – täeliselt üllatusterohke mäng! 10-200 inimesele, kestuseks 2,5 tundi, mängitav päevavalguses!

EXITROOM / PÕGENEMISRUUM
Uus, plahavatuslikult kogu maailmas populaarsust koguv mäng, kus seltskond lukustatakse vanasse majja ning ainult õigete vihjete abil on võimalik sellest majast välja saada! Maja on peidetud Küla Villa metsade vahele ning edu saavutamiseks tuleb teha eriti tõhusat meeskonnatööd! Põgenemisruum sobib väga hästi üheks osaks suurest üritusest või väikesele tiimile põhitegevuseks! See on mäng, mis haarab jäägitult! Eriti hea on see, et tiimid, kes on sellest hirmsast majast pääsenud, saavad teiste tiimide majast “põgenemist” jälgida väljas suurtelt ekraanidelt! Närvikõdi on garanteeritud! NB! Mäng ei sobi lastele! Mõeldud 10-100 inimesele, mängu kestus sõltub inimeste arvust, saab mängida ka öösel!

Mänge aitab läbiviia meie hea partner 360 kraadi.
Kõik tegevused ja hinnad suvehooajal 2019

Elamuspank

Soovid oma üritusele ka mitmekülgset meelelahutust? Elamuspanga abiga aitame Sul sobiva ning meeleoluka tegevuse leida ja läbiviia. Sind ootavad paintball, vibujaht, Robin Hoodi vibuturniir, geoseiklus, fotoseiklus „Kadunud ajas“, laste seikluspäev , ekstreemmäng, esmaabi ABC..

Tutvu kogu nimekirjaga:

Fotobox

Stiilne FOTOBOX jäädvustab teie ürituse ja lisab päevale vürtsi!


www.chixl.ee/

Paintball

Läbiviijaks pain.ee

Ei leidnud sobivat mängu? Küsi meie käest, meil on põnevaid ja lahedaid mänge, mis sobivad just sinu üritusele!
Lisainfo: milla@kylavilla.ee, tel: +372 52 29 397

Haljasala, suvised vabaõhuüritused ja golf!

25 ha suurune haljasala lasub maalilise järve ümbruses ja selle kõrgeim tipp ulatub veepiirist 10 meetri kõrgusele. Madalalt niidetud rohumaal saab harrastada golfimängu ka suurema seltskonnaga! Oma pindalalt ja perspektiivilt sobib see hästi suurürituste korraldamiseks!

Toit ja toitlustamine

Üheskoos kokkamine on mõnus ajaviitmise vorm ja nauditav ühistegemine. Küla Villas teevad selle eriti mugavaks laiad töötasapinnad ja köögi keskel asuv saar, mille ümber saab ka suurema seltskonnaga koos meisterdada ja näiteks toiduvalmistamise koolitust läbi viia!

Kellele aga meeldib toitu nautida ilma köögis askeldamata, saab selle naudingu osaliseks, kui tellib cateringi kohale.

Küla Villa pakub seltskondadele väga professionaalset ja lõbusat KODU-LEIVA TEGEMISE koolitust.

Fotosessioonid

Küla Villat ümbritsev maaliline loodus koos hubase sisekujundusega tagab hea võimaluse neile, kellele meeldib ennast jäädvustada.
Piisavalt privaatne keskkond annab hea võimaluse neile, kes soovivad ennast jäädvustada aktimaalil või aktifotol näiteks looduse rüpes.

NB! Rendime hea meelega ruume ja keskkonda fotograafidele, kunstnikutele!

Maal ja maalimise õpitunnid

Igati tore tegevus koolituspäeva lõpuks pokaali veini kõrvale! Korraga saavad maalida meie molbertitel 10 inimest. Juhendajateks on noored toredad kunstikooli tudengid, kellel läbitud sadu praktikatunde.

Kehamaalingud

Kehamaalingute tegemine ei toimu hetkega, aga kui see on tehtud, loob see väga erilise tunde ja lisab silmailu kui vürtsi kogu peole. Selline tegevus sobib hästi kokku erinevate pidudega!

Köetav kümblustünn

Parim koht lõbusaks ajaveetmiseks, kust välja naljalt ei taha peale sisseminemist keegi tulla. (iga ilmaga)

Turguta vaimu ja füüsist!

Pole midagi paremat, kui väike füüsiline pingutus enne lõõgastavat sauna! Juba vanal heal ajal kogunes külarahvas talust talusse, et koos talgute korras tööd vihtuda. Tänapäeval kahjuks selline tore võimalus meil paljudel puudub.

Meie eesmärk ei ole teid tasuta tööle panna, vaid anda teile see tore koostegemise rõõm ja kinkida pealekauba hea uni. Koostegemise võimalusi paariks tunniks on päris mitu:

  • Heinategu – niitmine, trimmerdamine, heina kokku riisumine, äravedu väiketraktoriga, kuhjamine
  • Vetika riisumine järvelt – vetika rookimine ujuvpantoonidel, kaldasse toimetamine, äravedu väiketraktoriga
  • Puude istutamine- aukude kaevamine, puude istutamine, kastmine

Talvine ürituspakett “JÄÄL ja JÄÄ ALL

Küla Villa järve jääl ja jää all! 2 tundi hokimängu järve jääl, peale mida saavad soovijad võtta sauna koos jääaugus käimise võimalusega. Kellele tundub viimane liiga karm, siis see saab valida ka aurava tünnivanni. Ürituse juurde kuulub välitulel podisev hernesupp, kissell ja musa-tümps! Järvejää on valgustatud ja see annab võimaluse ka õhtusteks üritusteks pärast tööpäeva!

Tekkis küsimusi, soovid teada hinda? Kirjuta milla@kylavilla.ee või helista 56 682 642.