2019. aasta Küla Villa noortelaager koos HUGO ja ELLIGA

2019. aasta suvel, nädal enne jaanipäeva 16-21 juunil, toimub taas vaid paari aastaga väga populaarseks saanud Küla Villa noortelaager. Kui esimestel aastatel käisid laagris külas laulja Getter Jaani, “Padjaklubi” staar Grete Klein ning populaarsed youtuberid Liina Adriane ning Martti Hallik, siis nüüd valiti laagris käinud noorte poolt laagrinäoks ja –hingeks Hugo.Laagri osalustasu on 195 eurot (tasuda saab kolmes osas). Tasu sisaldab Vembu-Tembumaa külastust ühel päeval, maitsvat toitu, aktiivset programmi, lahedaid üllatuskülalisi, ägedaid kasvatajaid, majutust 10 inimese telkides.
Osalejate arv laagris on 120 noort + 13 kasvatajat + 3 kokka.

Laagriprogrammiga saab lähemalt tutvuda jaanuaris 2019.

Registreerimine laagrisse
Tagasivaateid eelmiste laagrite kohta leiate siit:

Suvelaager 2018 Suvelaager 2017
Hugo ja Elli

Kes on Hugo Henry Guthan?
Hugo on 22 aastane Taani ja Hollandi ülikoolides kõrgmoodi õppinud noormees, kes riietab täna väga mitmeid Eesti staare ja avaliku elu tegelasi disainülikondade poes Suit Supply. Ta on mitmekülgne noormees, kellele meeldib lisaks rõivakunstile tegeleda veel paljude erinevate hobidega. Kõige erilisema koha tema südames on leidnud aga lapsed ja noored, sest ka tema enda peres kasvab peale tema veel hulk väiksemaid õdesid ja vendi, kellega talle väga meeldib aega veeta.
2018. aasta laagriliste poolt valiti Hugo populaarseimaks kasvatajaks ning oma tagasisides mainisid noored, et Hugo oli eelkõige tore ja usaldusväärne sõber ning seejärel alles kasvataja, kel jagus alati aega ja tahtmist kõikidele laagris viibinud noortele.
Head laagrilised! Suur rõõm on teatada, et Hugo on lubanud 2019. aasta laagrielu teha veelgi põnevamaks ja üllatusterohkemaks ning seda just erinevate külaliste näol, kes laagrit külastavad ja laagrielule omalt poolt vürtsi juurde annavad.

Kes on Elli?
Elli on 7 aastane väike vahva tüdruk. Ning just temast sai Küla Villa noortelaagri korraldamine kaks aastat tagasi alguse. Üle kõige meeldib Ellile teater, laulmine, pillimäng ning rattasõit. Kuigi Elli on veel väike, on ta külastanud tänaseks 101 teatrietendust, tehes nii omalt poolt unikaalse kingituse Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks! Ellile meeldib väga esineda ning tema meeldejäävaim kontsert toimus sel sügisel, mil ta esines üllatusesinejana koos Marek Sadama bändiga.
Elli ja Hugo on igapäevaselt lahutamatud sõbrad, kes aeg ajalt üksteisel külas käivad, koos põnevaid tegemisi ette võtavad ja üksteist inspireerivad. Koos nendega ei hakka kunagi igav!

Suvelaagri meeskond


Elina /kasvataja

Meeldivad igasuguseid aktiivsed põnevad tegevused, elu unistus on saada Mowgliks, et saaks džunglis puude otsas ronida, köiega rippuda ja tiigrile pai teha!


Madleen /kasvataja

Elu on seiklus! Selle pärast olen ka viimased paar aastat ringi rännanud ning elanud erinevates maades ja tutvunud sadade uute ja huvitavate inimestega. Paigal püsida on raske ja veel on nii palju, mida näha!


Anselm /kasvataja

Reipa meelega, seikluste ja põnevuste kütt. Mulle meeldib sotsiaalsete ürituste korraldamine ja läbiviimine. Armastan külma dušši. ;)

Registreerimine laagrisse
Noortelaagri logo:


PS! Noortelaagri logo saad salvestada, printida , kleepida, lasta särgile triikida!
PDF-fail tõmba alla siit
Noortelaagri sõbrad:


MiniMeltsi eristab tavajäätistest selle unikaalne kuju ning kallis ja keerukas tootmisprotsess, samuti on valikus maitseid, mida tavakaubandusest ei leia. Näiteks mullinätsu-maitseline (Bubble Gum, ingl.k.) jäätis on kõige populaarsem maitse terves maailmas ja nii ka Eestis. Banana Split on oma nime saanud Ameerika magustoidu järgi, kus ahjuküpsetele banaanidele lisatakse vaniljejäätist või vahukoort, värskeid maasikaid ning šokolaadikastet – see maitsev kooslus on imiteeritud jäätisepärlite kujule. Sidruni-laimi sorbett ja ka sel aastal tootevalikusse lisandunud mango sorbett on sobilikud neile, kes ei saa tarbida laktoosi või gluteeni. Samuti sobivad need maitsed veganitele, sest on valmistatud puuviljamahlast. Klassikalise vanilje, šokolaadi ja maasika koorejäätiste kõrval on valikus veel ka suhkruvatt (Cotton CandyI, ingl.k.) ning küpsised ja kreem (Cookies and Cream, ingl.k.).