2019. aasta Küla Villa noortelaager koos HUGO ja ELLIGA

2019. aasta suvel, nädal enne jaanipäeva 16-21 juunil, toimub taas vaid paari aastaga väga populaarseks saanud Küla Villa noortelaager. Kui esimestel aastatel käisid laagris külas laulja Getter Jaani, “Padjaklubi” staar Grete Klein ning populaarsed youtuberid Liina Adriane ning Martti Hallik, siis nüüd valiti laagris käinud noorte poolt laagrinäoks ja –hingeks Hugo.


Laagri osalustasu on 195 eurot (tasuda saab kolmes osas). Tasu sisaldab Vembu Tembumaa külastust ühel päeval, maitsvat totu, aktiivset programmi, lahedaid üllatuskülalisi, ägedaid kasvatajaid, majutust 10 inimese telkides.
Osalejate arv laagris on 120 noort + 13 kasvatajat + 3 kokka.

Laagriprogrammiga saab lähemalt tutvuda jaanuaris 2019.


Tagasivaateid eelmiste laagrite kohta leiate siit:

Suvelaager 2018 Suvelaager 2017Kes on Hugo Henry Guthan?

Hugo on 22 aastane Taani ja Hollandi ülikoolides kõrgmoodi õppinud noormees, kes riietab täna väga mitmeid Eesti staare ja avaliku elu tegelasi disainülikondade poes Suit Supply. Ta on mitmekülgne noormees, kellele meeldib lisaks rõivakunstile tegeleda veel paljude erinevate hobidega. Kõige erilisema koha tema südames on leidnud aga lapsed ja noored, sest ka tema enda peres kasvab peale tema veel hulk väiksemaid õdesid ja vendi, kellega talle väga meeldib aega veeta.
2018. aasta laagriliste poolt valiti Hugo populaarseimaks kasvatajaks ning oma tagasisides mainisid noored, et Hugo oli eelkõige tore ja usaldusväärne sõber ning seejärel alles kasvataja, kel jagus alati aega ja tahtmist kõikidele laagris viibinud noortele.

Head laagrilised! Suur rõõm on teatada, et Hugo on lubanud 2019. aasta laagrielu teha veelgi põnevamaks ja üllatusterohkemaks ning seda just erinevate külaliste näol, kes laagrit külastavad ja laagrielule omalt poolt vürtsi juurde annavad.

Kes on Elli?

Elli on 7 aastane väike vahva tüdruk. Ning just temast sai Küla Villa noortelaagri korraldamine kaks aastat tagasi alguse. Üle kõige meeldib Ellile teater, laulmine, pillimäng ning rattasõit. Kuigi Elli on veel väike, on ta külastanud tänaseks 101 teatrietendust, tehes nii omalt poolt unikaalse kingituse Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks! Ellile meeldib väga esineda ning tema meeldejäävaim kontsert toimus sel sügisel, mil ta esines üllatusesinejana koos Marek Sadama bändiga.

Elli ja Hugo on igapäevaselt lahutamatud sõbrad, kes aeg ajalt üksteisel külas käivad, koos põnevaid tegemisi ette võtavad ja üksteist inspireerivad. Koos nendega ei hakka kunagi igav!

Registreerimine laagrisse

PS! Noortelaagri logo saad salvestada, printida , kleepida, lasta särgile triikida!
PDF-fail tõmba alla siit