Küla Villa võimalused ja mida huvitavat koos teha!

Psühhobuss

Teadusetendus
Teadusetendus on just see, mida ta teha lubab – teadusega rikastatud põnev etendus. Ühe teadusetendusega saab publik paraja koguse huumorit, huvitavaid katseid ning kasulikke teadmisi nii psühholoogia kui ka iseenda kohta. Üks etendus kestab tavaliselt 45 minutit, mille jooksul inimeste ees psühholoogia teadus ennast justkui ise lahti jutustab. Etendus sobib igas vanuses inimesele alates 7. eluaastast ning maksab 275€. Sobib suurepäraselt nii suve- kui talvepäevaade meelelahutuslikku programmi või näiteks konverentsipäeva mõnusaks lõpetuseks. 2018. aastal keskendume tajule ja meeltele, kuid soovi korral paneme kokku just teile meelepärase kava.

Psühholoogilised vahepalad
Planeerid konverentsi, koolituspäeva või muud taolist ning tunned, et osalejad võiksid aeg-ajalt osa saada värskendavatest vahepaladest, mis nende tähelepanu ja mõtlemist turgutaksid? Just taoliste ürituste jaoks pakub Psühhobuss huvitavaid psühholoogilisi katseid, mille eesmärk on tuua loengu-stiilis üritusele veidi vaheldust ning pakkuda midagi uut ja teistsugust. Vaheldusrikkad ja meeleolukad katsed on konkreetse ürituse jaoks välja valitud meie suurest katsete varasalvest nii, et sobiksid eriti hästi just teie ürituse meeleolu ning eesmärkidega ja külaliste või organisatsiooni üldise olemusega. Katsete hulk sõltub konkreetsest soovist, kuid enamasti on paras ühte päeva mahutada kolm lühikest 5-minutilist katset. Hind sõltub katsete arvust ja personaliseerimisest, kuid jääb enamasti 150€-200€ vahele.

Psühhobuss on riiklikult tunnustatud teaduse populariseerija.
psyhhobuss.ee/

Elamusmängud

Korraldame seiklus- ja meeskonnamänge ettevõtete suvepäevadele ja kliendiüritustele. Me soovime, et oleksid aktiivne ja “elus”. Proovi meiega uusi asju ja loo endale parimad mälestused!


elamusmangud.ee

Fotobox

Stiilne FOTOBOX jäädvustab teie ürituse ja lisab päevale vürtsi!


www.chixl.ee/

Paintball

Läbiviijaks pain.ee

Tekkis küsimusi, soovid teada hinda? Kirjuta milla@kylavilla.ee või helista 56 682 642.

Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi toetus

Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi toetus

Tutvu villaga läbi
VIRTUAALTUURI