Vägevate naiste kontsertsari laulva järve kaldal "Õnneleidmise laulud"

Sel suvel astuvad Külavilla maalilise järve kaldal publiku ette erilise sõnaväe ja elutunnetusega naised, kes on oma muusikaga puudutanud väga paljude inimeste hingekeeli. Kõik need võrratud artistid on hiljuti pälvinud oma loomingu eest suure avaliku tunnustuse, mis näitab, et just sellist muusikat vajame keerulistel eluhetkedel kõige enam.
Kuidas olla õnnelik ja tänulik eriliste hetkede eest oma elus? Kuidas püsida koos ja jääda iseendaks sel keerulisel ajal? Kas muusikasse võib olla peidetud sõnum elu ilust ja sellest, et muusika võib anda meile rahu ja kindlustunnet homse päeva ning kogu elu ees? Kas me oskame ümber käia tarkuseterakestega, mida oma õnne otsimise teekonnal leiame?

Kontsertsari „Õnneleidmise laulud“ kutsub kolmel sumedal suveõhtul kauni järve kaldale, et nautida imelist muusikat, erilist atmosfääri, head seltskonda ning maitsvat toitu.

30. juuni kl 19 Mari Kalkun

Mari Kalkun on Võrumaa juurtega muusik, laulja ja looja, kelle muusika tunnussõnaks on vahetu. Tema meeldejäävad meloodiad ja ruumilised helimaastikud on inspireeritud eesti luulest ja loodusest, regilaulust ja elust enesest. Ta käsitseb erinevaid pille – kandleid, akordioni, kitarri ja klaverit –, ent eeskätt tunneb Mari ära tema vägeva hääle järgi. Tema soolokontserdid on ehedad ja isiklikud, peegeldades aastaaegade rütme ja lugusid praegusest hetkest. Mari Kalkuni tegevus on rahvusvahelise haardega ja ta tõuseb esile kui eesti muusika edulugu. Ta on üles astunud kontsertidega Euroopas, Ameerikas ja Jaapanis. Marilt on ilmunud viis albumit, mis on tänaseks avaldatud ka Euroopas ja Jaapanis. Ta on esinenud solistina koos kooride ja sümfooniaorkestriga ning tema laulud on kõlanud laulu- ja tantsupeo repertuaaris. ERR-i muusikatoimetajad valisid Mari Kalkuni aasta muusikuks 2020.
Aasta muusik 2020 stuudiokontsert.

ERIPAKKUMINE: Sooduskoodiga “sakukas” kontserdipilet Piletilevist ostes 15 eurot.

Osta pilet Piletilevist

Toimumisinfo:
Poolteist tundi enne kontserdi algust avatud Mõnusate Maitsete kohvik.
Vihmase ilmaga toimuvad kontserdid Külavilla Kajakojas.

Hinnainfo:
Pileti hind 29. maini 16 eurot. 30. maist 22 eurot (täishind), 18 eurot (õpilane, üliõpilane), 20 eurot (pensionär).
Lastele vanuses kuni 6a (k.a) sissepääs tasuta.

Toimumiskoht:
Küla Villa, Kajamaa küla, Saku vald.
Tallinnast 15 km kaugusel.

Sündmuse korraldaja:
Saku Lava OÜ

Lisainfo:
annika@kylavilla.ee

Piletid Piletilevist

Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi toetus

Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi toetus

Tutvu villaga läbi
VIRTUAALTUURI