Toitlustamine Küla Villas

Või telli toitlustus meie headelt partneritelt:

Hõrgud ning ahjusoojad kringlid nüüd Küla Villast!

Austusest eestlaste suure kringliarmastuse vastu on meie valikus nelja erineva maitsenüansiga hõrgud kringlid.


Kringlike MARTA
Koostis: martsipan, halvaa, šokolaad, mandel, rosin, kardemon


Kringlike OLIVER
Koostis: oliivid, Pinjore juust, päikesekuivatatud tomat, basiilik


Kringlike JUTA
Koostis: erinevad juustud, maasuitsusink


Kringlike SIIM
Koostis: kohupiim, apelsinisukaad, õun, mandel

Kõige üllatavama maitsekooslusega on kringel OLIVER, millele annavad põneva ning täiesti teistsuguse maitse oivaline Pinjore juust, päikesekuivatatud tomatid, oliivid ning basiilik. Rikkaliku täidisega kuid samas väga kerge konsistentsiga kringel täidab ka kõige nõudlikuma sööja unistuse – maitserikas, suussulav ning uudne.

Teise soolase valikuna pakume traditsioonilist singi-juustu kringlit JUTA, mis on eestlaste populaarseim ning armastatuim kringel. Pealt mõnusalt krõbe, seest toitvalt mahlane ning maitsekas. Erinevate juustude ning ehtsa maasuitsusingiga maitsekoosluses on midagi tuttavlikku, kuid samas täiesti teistsugust.

Magusatest kringlitest on populaarseim šokolaadi-martsipani hõrgutis MARTA, kus on lahtise käega täidist – tume šokolaad, magus martsipan, vaimustav halvaa, diskreetne mandel ning rosinad ja kardemon, mis annavad mõnusale maitsenaudingule veel viimase nüansi. Šokolaadi-martsipani kringel on ka kõikide väikeste magusasõprade suur lemmik.

Puhta maitse austajatele pakub äratundmisrõõmu õuna-kohupiimakringel SIIM, mis austab traditsioone kuid samas pakub ka kirgast maitsevärelust apelsinisukaadi ning mandlite lisamisega rammusale kohupiimale. Õuna-kohupiimakringli puhul võime rahuliku südamega öelda – see on puhas klassika!

Kõiki meie suussulavaid kringleid valmistatakse vaid ettetellimisel ning alati samal päeval, et värskus ning täiuslik maitseelamus oleks garanteeritud!

Julgeme anda kõikidele oma kringlitele erilise maitsegarantii, mis muudab teie kolleegidega või sõpradega koosviibimise või ka täiesti tavalise argipäeva täiuslikest hetkedest koosnevaks maitsetegaleriiks!

Küla Villa kringlike kõigi teiste seas, oled maailma parim- seda ma tean!

Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi toetus

Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi toetus

Tutvu villaga läbi
VIRTUAALTUURI