Olen ise igapäevaselt seotud meie kallite külaliste võõrustamisega ning ikka ja jälle kuulen ma külaliste siirast ja positiivset vastukaja. Skeptikuna ei osanud ma seda algselt märgata, kuid mida aeg edasi, seda rohkem saan aru, et oleme õigel teel.
Ma tänan teid kogu südamest, et olete mind inspireerinud, toetanud, meie tegemistesse alati positiivselt suhtunud, aidanud meil areneda ning kinkinud väga liigutavaid hetki, mida jään kogu eluks meenutama.
Charlie Jones on öelnud, et kõige suurem väljakutse, mida elu meile esitab, on õppida iga päev vaimustuma sellest, mida me teeme. Minu jaoks on see tänu teile väga lihtne.
Hanno Remmel

Asukoht

Küla Villa asub veerandtunnise autosõidu kaugusel Tallinnast, Kajamaal, Saku vallas. Eripärase arhitektuuriga pea- ja saunamajas on innustav õhkkond koolituste ja seminaride korraldamiseks ning looduskaunis miljöö pulmade, sünnipäevade ja suve- ning talvepäevade pidamiseks.
Siin on mõnus olla!

Peamaja uus osa ja peosaal

 • kõrge laega uhke peosaal, mis mahutab 100 külalist
 • bändile lava 3×5m
 • 2 rõdu pehmete istmetega
 • köök cateringile
 • 4 kahest tuba + 2 peretuba
 • dušširuum (2 dušši )

Uus osa ühildub olemasoleva peamajaga!

Veel pilte:

Peamaja

I korrusel asub 60 m2 köögisaal, kus on võimalus seltskonnaga koos kokata, kamina ees hubaselt aega veeta. Istekohti jagub 30-le. Olemas on elektri- ja gaasipliit, nõudepesumasin, mikrolaineahi, mahukas külmik ning kõik vajalikud nõud.

II korrusel asub:
saal (60 m2) pehmete diivanite ja tugitoolidega. Istekohti kuni 25.

Saalist pääseb teise korruse terrassile (katuse all), kus on rohkelt ruumi ja istumiskohti pehmetel diivanitel ja tugitoolides 40-le külalisele. Rõdult avaneb kaunis vaade järvele ning maastikule.

magamistuba (40 m2) topeltvoodiga (2 kohta) koos 8-kohalise istumisnurgaga, pääs rõdule ja avarasse vannituppa.

Saunamaja

Saunamaja on kahekordne, asub peamaja lähedal, järve kaldal. Saunamaja ümbritseb terrass ja maakivimüür, mille sisse on ehitatud välikamin.

I korrusel asub sauna eesruum, kus on võimalus kuni 10 lõõgastuda, miks mitte kokata (olemas töötasapind integreeritud pliidiga (koos ahjuga) ning külmkapp).

Sauna lavale mahub 4-5 inimest ning pesuruumist pääseb terrassile, tiiki, köetavasse kümblustünni ja talvel jääauku.

II korrusel on kaks magamistuba ja eesruum. Kokku mahutab saunamajja ööbima kuni 8 külalist.

Klaassaun ja tünnivannid

Glamping

Romantiline Tiigineitsi koda

Kui linnaelust saab mõõt täis ja tahaks looduse keskele põgeneda, on väike hubane maja tiigi kaldal selleks ideaalne võimalus. Imeilusa vaatega koda mahutab kaks külalist. Peale avara elutoa on lisaks avatud köök, wc koos duširuumiga ja magamistuba. Koja teevad eriliseks kunstiga täidetud seinad ning hunnikute viisi kunstiraamatuid, mida diivanil sirvida. See on ideaalne koht kus vaadata päikeseloojangut, meeli maandada, juua tassike teed ning oma kaaslasega varajaste hommikutundideni juttu rääkida.

Järv

Privaatne järv, kus saab nii paadiga sõita, ujuda kui ka kala püüda.

Parkla

Missioon

Soovime oma külalistele pakkuda silmailu ja inspireerivat õhustikku. Peame kinni oma lubadustest ning teeme kõik selleks, et meie juures veedetud aeg jääks teile meelde kogu eluks ning siin kogetud kaunid hetked annaksid jõudu hakkama saada igas eluolukorras.

Visioon

Küla Villa asub Harjumaal Kajamaa küla miljööväärtuslikul maa-alal, mida ehib Lõuna-Eesti laadne kuppelmaastik ja järvesilm. Tallinna laululava suurune maastik inspireerib meid suurte ja mastaapsete ürituste korraldamisel

Huvitavaid fakte

 • Ehitustöödega alustati 2000. aastal ja siis kandis kinnistu nime Annotalu, mis oli inspireeritud ladinakeelsest sõnast ANNO (aasta).
 • Olemasolevad hooned ja 2,5ha suurune järv on projekteeritud peremehe nägemuse järgi ning esialgselt ehitatud oma perele mõnusaks maakoduks.
 • Kokku on maad 56ha, millest haljastatud muru alla jääb 12ha.
 • Kinnistul paikneb viis hoonet: peamaja, saunamaja pubikuur, abihoone ja suitsusaun.
 • Küla Villa puhkemaja avas külalistele uksed 2014. aastal.
 • Praeguse nime “Küla Villa” panekul sai oluliseks ehituse ajal elatud ja kogetud külaelu õhustik ja olud.

Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi toetus

Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi toetus

Tutvu villaga läbi
VIRTUAALTUURI