Toimunud kontserdid

Kolmel juulikuu õhtul astuvad Küla Villa maalilise järve kaldal publiku ette erakordse helikeelega meisterlikud muusikud. Igaüks nii eredalt omanäoline ja ürgselt andekas.

Oma muusikaga on nad võlunud, lummanud, aidanud raskel hetkel ning ajanud naerma õnnelikel. Just neid – õnnelikke hetki kutsuvad nad autoriõhtul ühiselt kogema oma armsaid kuulajaid, mil esitlemisele tulevad lood ja laulud, mis lähevad õrnalt hinge, panevad julgelt unistama ning annavad rahu ja kindlust, et kõik ilus ja hea on meil veel ees!

Kontsertsari „Autoriõhtud laulva järve kaldal“ kutsub kauni järve kaldale, et nautida imelist muusikat, erilist atmosfääri, head seltskonda ning maitsvat toitu.

22. juuli kell 19 Jarek Kasar

Foto: Tanel Meos Foto: Tanel Meos Jarek Kasar on laulja ja helilooja, kelle muusikaline haare on aukartustäratavalt lai. Alates tema esimesest albumist, 2003. aastal ilmunud „Ühendatud inimesed“ kuni tema seitsmenda stuudioalbumini „K.r i b u k r a b u“, mis ilmus eelmisel kevadel ning oli inspireeritud maailma tabanud kriisiolukorrast, on kogu tema omanäoline ja kirev helilooming pälvinud alati ülisooja vastuvõtu, mis iganes katsetusi ta oma muusikas ka ette ei võtaks ning kus ka oma loodud muusikaga üles ei astuks– ooper, muusikal, vabariigi aastapäeva kontsert, laulupidu, lastelaulud – kõik tema muusikavalangud on täpselt kuulaja südamesse sihitud.

Lisaks säravate helimaastike loomisele on tema vaieldamatuks kaubamärgiks teravmeelne ja -keelne sõnaseadmisoskus – olgu need siis humoorikad ja muhedalt ühiskonnakriitilised laulutekstid või tema ainukordsed ja vahetud ülesastumised live-kontserditel.

Autoriõhtul kutsub üdini andekas muusik oma kuulajad meeleolukale rännakule Eesti muusika absoluutsesse kullafondi, kus peituvad kõrvu ja meeli paitavad hindamatud aarded. Teekond sinna ja tagasi on vürtsitatud sütitavate lugudega elust enesest.
Osta pilet Piletilevist

14. juuli kell 19 Puuluup

Vähe on kollektiive, kes juba oma esimese looga saavad kultusliku sildi külge. Puuluubiga aga just nii juhtus, kui 2018. aastal ilmus nende esimene album «Süüta mu lumi». Sellest ajast alates on iga nende uue loo ilmumine pidupäev, mida alati suure õhinaga oodatakse, sest mitte kunagi ei tea, mida täpselt oodata ning iga nende live kontsert on kui suur pidulik püha keset rasket töönädalat.

Nende lugudes on mõnusat huumorit ja puhast absurdi aga ometi ei tee mehed lihtsalt palagani, vaid on väljapeetult intellektuaalsed ning üdini stiilsed.
Puuluup on juurteni välja Eesti oma asi nagu kama, vürtsikilu või seto leelotamine, kuhu pole sekka lisatud midagi teistest kultuuridest.

Nende live esinemised on omaette meistriklass – kes on näinud, need teavad ning mitte kunagi ei unusta. Kes pole näinud, neil avaneb võimalus tulla kogema üht eriskummalist autoriõhtut, kus meeste loominguline jõud teeb just seda, mis pähe tuleb.
Osta pilet Piletilevist

7. juuli kell 19 Vaiko Eplik

Üle 20 aasta laulja ja laululoojana tegutsenud Vaiko Eplik on fenomenaalne nähtus Eesti muusikamaastikul. Täiesti ainulaadse muusikalise käekirjaga artist on olnud tegev bändides Claire’s Birthday, Ruffus, Koer ning Vaiko Eplik ja Eliit. Väga produktiivse helivõlurina on ta lisaks autoriloomingule kirjutanud muusikat filmidele ja muusikalidele, tema lugusid esitavad paljud erinevad artistid, kuid kõige vahetumalt mõjuvad need Vaiko enda esituses.

Epliku omanäoline helilooming on selgelt äratuntav ning generatsioonideülene,. Tema muusika puudutab, annab hingelist kosutust ning muudab argipäeva millekski väga eriliseks, mida nautida ning mille pärast tänulik olla. Räägitakse, et Vaiko mitmekülgsest heliloomingust võib iga inimene leida just selle ühe laulu, tänu millele ta on täna parem inimene kui eile.

Mõnusalt ausat ja siirast kogemust pakub multiinstrumentalist ja meisterlik laululooja, astudes publiku ette inspireeriva ja eheda autoriõhtuga.
Osta pilet Piletilevist

Toimumisinfo:
Poolteist tundi enne kontserdi algust avatud Mõnusate Maitsete kohvik.
Vihmase ilmaga toimuvad kontserdid Külavilla Kajakojas.

Hinnainfo:
Pileti hind 29. maini 16 eurot, 30. maist 22 eurot (täishind), 18 eurot (õpilane, üliõpilane, pensionär).
Lastele vanuses kuni 12a (k.a) sissepääs tasuta.

Toimumiskoht
Küla Villa, Kajamaa küla, Saku vald
Tallinnast 15 km kaugusel.
www.kylavilla.ee

Lisainfo:
annika@kylavilla.ee
528 1498

Piletid Piletilevist

Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi toetus

Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi toetus

Tutvu villaga läbi
VIRTUAALTUURI