Küla Villa ühineb PAI kampaaniaga.

Suur aitäh Sinu panuse eest Eesti inimeste tervisesse! Oled teinud kõvasti tööd ja ära teeninud puhkuse. Luba, et pakume Sulle mõnusat kosutust imelise kontserdielamuse näol. Kontserdid toimuvad Saku vallas Kajamaa külas Küla Villas.
Vali välja oma lemmikartist ja tule koos kaaslasega kontserdile!

  • 30. juuni kell 19 MARI KALKUN
  • 7. juuli kell 19 VAIKO EPLIK
  • 22. juuli kell 19 JAREK KASAR

Pai kaardi omanikule on ühe pileti hind 10 eurot (tavahind 22 eurot) ning Sinu kaaslasele 15 eurot.
Kui oled oma lemmikartisti välja valinud, siis kirjuta meile aadressil annika@kylavilla.ee või helista 528 1498 ja anna oma tulekust teada, et saaksime Sulle ja Sinu kaaslasele kohad broneerida.
Me täname Sind kogu südamest.
Küla Villa pere

PAI on kodanikualgatus – reaalne, silmale nähtav ja käega katsutav tänuavaldus õdedele ja hooldustöötatajatele, kes hoolitsevad meie tervise eest ja võitlevad pandeemias meie elude eest, tehes oma tööd peamiselt nähtamatult. Sõltumata sellest, millises linnas, vallas, haiglas või hooldekodus õed ja hooldustöötajad täna igapäevaselt tegutsevad, tahame me kinkida neile oma tänu koos reaalse emotsiooniga.

Õed ja hooldustöötajad on otse patsientide kõrval. Samas on neid kõige enam puudu. Nendest enam on pereinimesed, kes on viimase aasta jooksul oma lähedasi vähe näinud. Paljud pole saanud piisavalt puhkust, sest töötatakse suure koormuse ja sageli mitme tööandja juures. Tahame just neile kinkida võimaluse koos oma kallitega võtta ette midagi toredat, et pandeemia vähemalt korraks unustada. 
Kohtumiseni kontserdil!

Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi toetus

Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi toetus