Küla Villast on saanud pulmapidude magnet

Postitatud : 04.01.2017


Autor:


2016. aasta lõpul kokkuvõtet tehes ja uude aastasse kiigates saime selgeks, et 2017. aasta kõikide suvekuude nädalalõpud on pulmapidudega täidetud.  Hurraa –  tuleb uhke suvi!  Palju kaunilt riietatud  ilusaid külalisi, läikima löödud autosid, õu täis vaimustavat muusikat, kilkeid ja naeru, tantsu ja tralli!

Aga miks just Küla Villa?

Selleks, et sünnipäev või koolitus väga hästi õnnestuks, piisab teinekord ka lihtsalt suuremast ruumist ja helitehnika olemasolust. Pulmapeo koha valik on aga hoopis midagi muud, abiellujad  käivad läbi kümneid kohti, et see ainuõige enda jaoks leida.

Noorpaari jaoks on see ju elu üks tähtsamaid hetki ning kõik tahavad end sel hetkel tõeliselt äravalitutena tunda. 

Me oleme väga uhked selle üle, et kõik noorpaarid, kes meid on vaatamas käinud, on 100% ka Küla Villa kasuks otsustanud. Meie suurimad tänusõnad kõikidele pruutpaaridele, kes seni Küla Villas on oma elu tähtsaimat sündmust tähistanud ning samuti nendele, kel see õnnelik hetk alles tulemas. Me täname teid usalduse eest.

Südamlikud tänusõnad ka neile paaridele, kes Küla Villas aasta või paar hiljem pulma aastapäeva on käinud tähistamas ning seda erilist päeva meenutamas. Meie jaoks on need hetked väga ilusad ja alati emotsionaalsed.

Meid paneb aga selline usaldus ja positiivne tagasiside veelgi suurema hoo ja energiaga tegutsema. Kõik ikka selle nimel, et noorpaar ning iga pulmapeo külaline meie juures vaid häid ja imelisi emotsioone kogeks. Õnnelikku uut aastat!

Uued teenused ja võimalused 2017. aastaks leiad SIIT.

Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi toetus

Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi toetus

Tutvu villaga läbi
VIRTUAALTUURI