Emotsioon on rohkem väärt kui iga euro, mis teenid tööga

Postitatud : 27.08.2015


Autor:


Kommentaarid

Mida ma sel suvel õppisin ja millest tundsin kõige rohkem rõõmu? Vastus on nii lihtne – meie külaliste säravatest silmadest, südamlikest tänusõnadest ja neist ilusatest hetkedest, mil ilma sõnadeta oli selge, et kellegi elus on nüüd mõni väga eriline emotsioon tallel ja võibolla on see ka natuke tänu meile.

Mulle nii meeldib, et eestlased (muudele rahvustele on see ju justkui loomuomasem) on järjest julgemad oma heameelt ja tunnustust jagama, kui neile miski meeldib ja midagi on hästi – ei ole ju vaja rõõmu ja rahulolu ainult endale hoida – jagades see justkui paljuneb ning jagab soojust ka ümbritsevatele inimestele.

Aga tegelikult on mul väga suur rõõm selle üle, et sel suvel oleme idanema pannud väga mitmed huvitavad ja erilised mõtted, mis on seotud Külavillaga ja mis (ma väga loodan) varem või hiljem kõik ka teoks saavad!

Mõnedest mõtetest on veel vara rääkida aga mõnede kohta saab juba veidike saladuse ust paotada – nimelt on sügisel ja talvel meie majas oodata väga vahvaid koolitusi – kas sa oled mõelnud, et võiksid osata valmistada näiteks piparkoogitainast või sushit või pulgakooke või…? No aga miks mitte tulla oma sõpruskonna, kolleegide või naabritega veetma mõnusalt aega – saada natuke tarvilikke oskusi, kogeda mõnusat koostegemisrõõmu ja tunda heameelt selle üle, et emotsioonide laegas täieneb tohutu kiirusega!

Mõtted tiirlevad ka selles suunas, et pakkuda meie majas peredele ja väikestele lastele mõnusat keskkonda, kus nautida tubaseid teatrietendusi, hõrke küpsetisi ja veeta nii oma armsa pere ja sõprade seltsis kvaliteetaega.

Praegu on aga suvi veel täies hoos – veel saab nautida päikest ja mõnusat suvesooja – näeme jälle!

Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi toetus

Maaküttesüsteemi ehitamine ja peakaitsme suurendamine.
Antud projektitoetuses taotletav eesmärk aitab ettevõttel areneda, säästa aega ja raha, tulla turule uute toodetega ja anda tööd kohalikule elanikule. Vooluvõimsuse suurenemisega on ettevõttel võimalik korraldada suuremaid kultuuriüritusi. Uus küttesüsteem annab stabiilse võimaluse koolituste ja majutusteenuse pakkumiseks ka külmemal ajal.