Elus õlu otse kraanist

Postitatud : 09.08.2016


Autor:


Kommentaarid

Augustist alates pakub Küla Villa Raasiku pruulikoja pastöriseerimata ja elus õlu, mida saab lasta otse kraanist! Valikus on kolm erinevat maitset – Verner Hele Õlu, Verner Marzen ja Verner Meeõlu.
Verner Hele Õlu on helekollase värvusega, tunda on meeldivat humala aroomi ja ehtsa õlle maitset.
Verner Marzeni valmistamiseks segatakse Raasiku pruulikojas kolme sorti linnaseid, mis tagab õllele rikkaliku maitse. Õlu sobib uusi elamusi otsivatele õllegurmaanidele.
Meeõlu on edasiarendus Verner Märzenist, mille maitsele lisab täidlust Eestmaise mee suurepärane aroom. Õllele mitteomane mesine magusus koos mõõduka mõrkjuse ja aroomiga teevad Verner meeõllest oma sordi visiitkaardi.
Õllede kohapeal proovimise soovist tuleb eelnevalt teada anda.
Raasiku pruulikojas villitakse õlut alates 2013.aastast ning need erilised maitsed on tõesti mekkimist väärt, soovitame soojalt!

Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi toetus

Maaküttesüsteemi ehitamine ja peakaitsme suurendamine.
Antud projektitoetuses taotletav eesmärk aitab ettevõttel areneda, säästa aega ja raha, tulla turule uute toodetega ja anda tööd kohalikule elanikule. Vooluvõimsuse suurenemisega on ettevõttel võimalik korraldada suuremaid kultuuriüritusi. Uus küttesüsteem annab stabiilse võimaluse koolituste ja majutusteenuse pakkumiseks ka külmemal ajal.