5 põhjust, miks Küla Villa on populaarseim suvepäevade ja pulmade pidamise paik

Postitatud : 02.10.2019


Autor:


Oled otsinud hubast ja teistmoodi paika sünnipäeva, pulma, kokkutuleku, suvepäevade või mistahes sündmuse tähistamiseks aga ideaalset pole leidnud? Ikka on alati midagi puudu jäänud – koht ei inspireeri, kaugele peab sõitma, söögi- ja joogipoolise valikuga on keeruline ja see on liiga kallis, mingit privaatsust pole, rääkimata sellest, kui oma seltskonnaga midagi ägedat tahad teha. Küla Villa tõestab, et õige koha leidmine eriliste hetkede tähistamiseks oma kallite lähedaste ja sõprade seltsis ei ole enam võimatu. Mida pakume meie, et saaksid Küla Villas korraldada erilise koosviibimise?

1. Looduskaunis ja erilise atmosfääriga kompleks
Meie kõige suuremaks väärtuseks on maaliline ja hingemattev loodus, mis ümber Küla Villa avaral maa-alal laiub. Kompleksi pärliks on looklev, väikeste kurvide ja poolsaarekestega järv. Territoorium on väga lai – nii kaugele, kui silm ulatub, on näha niidetud muru ning lõhnav heinamaa.

2. Erilise arhitektuuriga majad
Kompleksi kuulub kõrgete lagedega valgus- ja õhuküllane peamaja, hubane saunamaja koos kümblustünniga ning laheda disainiga pubikuur. Peamaja suurimaks eripäraks on mõnusad ja mugavad istumisnurgad, mis on laiali üle terve maja. Majad sobivad nii suurte sündmuste (pulmad, suvepäevad) tähistamiseks kui ka väiksemate sündmuste korraldamiseks. Hubane, eriline ja inspireeriv atmosfäär on garanteeritud!

3. Väga head koostööpartnerid erinevate sündmuste korraldamiseks
Soovi korral toitlustame väiksemaid seltskondi ise (kuni 30 inimest), suuremate sündmuste jaoks oskame soovitada usaldusväärseid ja hõrke toite pakkuvaid catering-firmasid, kes tunnevad maja ning kõiki meie võimalusi läbi ja lõhki ning oskavad korraldada täpselt sellise toiduelamuse nagu olete soovinud. Väheoluline pole seegi, et meie juurde võib tulla oma jookidega.

4. Linna lähedus ja palju erinevaid võimalusi värskes õhus tegutseda.
Küla Villa asub Tallinnast vaid 15 km kaugusel looduskaunis kohas, keset rohelust, kuhu võõra silm ei ulatu ning kus saab nautida täielikku privaatsust – kogu majade kompleks on vaid teie seltskonna päralt! Avar maa-ala võimaldab mängida erinevaid maastiku- ja pallimänge, golfi ning piknikku pidada. Talvisel ajal saab järvejääl uisutada või sõpradega jäähokilahinguid pidada. Nii sise- kui väliruumid ja väliala võimaldavad esinema kutsuda erinevaid artiste ja bände.

5. Meil on suur ja lojaalne külaliste kogukond, kes meie juurde ikka ja jälle tagasi tuleb.
Parim tunnustus tuleb neilt, kes meie juures juba käinud. Nende sõnul on Küla Villa puhkekompleks eriliste sündmuste korraldamiseks ideaalne koht – looduskaunis keskkond võimaldab teha oma peost imelisi ja maagilisi pilte, maa-ala võimaldab korraldada ägedaid välitegevusi, peo pidamine on väga privaatne, majad oma rohkete võimalustega annavad võimaluse pidu täiesti omanäoliseks kujundada ning pererahvas on väga lahke ja abivalmis – ka kõige võimatumad unistused saavad siin teoks.

Kui ei usu, tule Küla Villasse ja koge ise järele! Me väga ootame teid!

Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi toetus

Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi toetus

Tutvu villaga läbi
VIRTUAALTUURI