Allolev on ainult üks idee oma suvepäevi lõbusalt ja meeldejäävalt veeta. Võimalusi on aga palju –

Musketäride suvepäevad
Kübarad pähe, vuntsid ette- üks kõigi, kõik ühe eest!

1. päev: Lahinguväljal

NB! Järgnevad tegevused (lahingud) on soovituslikud, vabas valikulises järjekorras ja mahus KülaVilla territoorumil. Lahingus osalemise eelduseks on osalejate jagamine eelnevalt arvuliselt võrdseteks meeskondadeks. Meeskondi saab olla kaks või rohkem. Lahingud käivad punktide, aja ja osavuse peale. Alavõitude punktide kokku liitmisel selgubki üldvõitja-KülaVilla auhinna saaja.

1) Pantoonide lahing (seiklus vee peal, mis nõuab vintsket lihast, head tasakaalu ja nutikust, ning mida on huvitav ka kaldalt jälgida). Lahingu ülesandeks on jõuda ujuvpantoonidel järve ühest otsast teise kaldasse esimesena ja ilma kadudeta. Lõplikud reeglid lepitakse kokku enne mängu.

2) Golfipallilahing (elevust ja kibestust pakkuv ennastsalgav etteaste kõigi pilkude all). Palle lüüakse võistkonniti ja ükshaavel kauguse peale. Iga oma vahetuse pikim löök tagab parima punktisumma. Pikkuselt järgmine juba punkti vähem ja nii edasi. Võitjameeskond selgub kõikide mängijate punktisumma kokkuliitmisel. NB! Tulenevalt võistlejate arvust, lepitakse iga lööja kordade arv kokku enne lahingut. Viimane on tingitud peamiselt pallide ja osalejate arvulisest suhtest.

3) Heinapalli lahing (puhas meeskonna taktika ja töö võit). 500 kg heinapalli veeretamine aja peale sedasi, et kaks võistlejat meeskonnast on heinapalli peal ja nende jalad ei tohi maha puutuda.

2. päev: Lahingu haavade kokkulappimne

7.00-8.00 Äratus ja kollektiivne võimlemine muusika rütmis ja juhendaja saatel, millele järgneb karastav suplus järve vees
8.30-11.00 hommkusöök (tee, kohvi, vesi, kalapuljong)
Edasi suvepäeva nautimine
15.00 Lahkumine

Toitlustamine

Kellele meeldib toitu nautida ilma köögis askeldamata, saab selle naudingu osaliseks, kui tellib cateringi kohale.

Meeldejäävaid hetki suvepäevadest nii pildi, kui videokujul: