Küla Villa Noorte CAMP 2019

30 juuni- 4 juuli

Laagriprogramm

1. PÄEV- registreerimine, tutvumine, mängud
2. PÄEV- SPORDIPÄEV- smuutitegu, laagri olümpia, disko õhtu
3. PÄEV- TALENDIPÄEV- matk poodi, talendijaht
4. PÄEV- LOOVUSPÄEV- hommikujooga, teeme teatrit, filmiõhtu
5. Laagri lõpetamine, ära saatmine

Lisaks kokkame, meisterdame, teeme pidžaamapeo, mängime golfi ja pallimänge, naudime loodust ja VÕTAME VASTU ÜLLATUSKÜLALISE!Alice /juhataja/kasvataja

Olen psühholoogia haridusega lasteaiaõpetaja. Seda, et õpetajaks tahan saada, teadsin juba väiksena. Armastan lugeda ning ise jutte ja luuletusi kirjutada. Olen rõõmsameelne ja soe.


Grete /juhataja/kasvataja

Pealehakkaja, lõbus, hooliv. Mulle meeldib tegeleda kunstiga ja viibida palju looduses. Kui olin väike, siis soovisin saada tantsijaks.


Anselm /kasvataja

Reipa meelega, seikluste ja põnevuste kütt. Mulle meeldib sotsiaalsete ürituste korraldamine ja läbiviimine. Armastan külma dušši.


Kirte /kasvataja

Pean ennast loominguliseks inimeseks, kes kulgeb liikudes, mängides ja katsetades läbi elu. Toitun uutest kogemustest ja ilusatest hetkedest. Loogem neid hetki koos!


Hugo /kasvataja

Meeldib seigelda ja maailma avastada. Olen rõõmsameelne ja lõbus. Arvan, et elu eesmärk on seda nautida ja sellest rõõmu tunda.

Toit

Meid eristab teistest laagritest see, et toit, mida pakume, on täistaimne (ei sisalda liha, kala, piimatooteid, muna, mett) ning vajadusel gluteenivaba. Menüü valmib spetsialisti poolt koostatud lasteaiamenüüde baasil.

Ühe päeva näidismenüü

Hommikusöök:
Neljaviljapuder linaseemnete ja soja- või mandlipiimaga
Vegan või/moosiga

Lõunaoode:
Puuvili ja morss

Lõuna:
Bataadi pada läätsedega
leib/sepik
morss ja soja- või mandlipiim
Magustoit:
Banaani ja kakao kreem

Õhtuoode:
Juurvili, hummus ja tee

Õhtusöök:
Tatrapilaff baklažaaniga, salat
leib/sepik
Morss ja soja- või mandlipiim


Laagri osalustasu on 115 eurot. Tasu sisaldab majutust, maitsvat ja tervislikku toitu, aktiivset laagriprogrammi, ägedaid kasvatajaid ja üllatuskülalist.

Küla Villa Noorte CAMPis on kohti vaid 40-le lapsele, seega registreeru juba täna ja saad osaks meie lõbusast ja ühtehoidvast laagriperest!

Registreeru siin


Kontakt:
noortecamp@kylavilla.ee
Grete Remmel +372 58414873
Alice Remmel-Potisepp +372 58414872

Jälgi meid: