Miks tulla?

(kliki lausel ja näed rohkem informatsiooni)

1. Looduskaunis koht pealinna lähedal

Puhkekompleks KÜLAVILLA asub Tallinna külje all – vaid 15 km kaugusel Tallinnast.
Villa asub privaatses ja looduskaunis kohas, keset rohelust, kuhu võõras silm ei ulatu ning kus saab nautida imelist tunnet nagu oleksid terves maailmas vaid sina ja ei kedagi teist!
Külavilla majutuskompleksi hindamatuks väärtuseks on looklev, väikeste kurvide ja poolsaarekestega järv, mis pakub mitmekesiseid võimalusi puhkamiseks ja tegevuseks! Puhkekompleksi territoorium on suur ja lai – nii kaugele kui silm ulatub, on näha niidetud muru ning meeliergutav suviselt lõhnav heinamaa, kus võimalus mängida erinevaid maastikumänge, pikniku pidada, telkida ka mitmesajapealisel seltskonnal või nautida lihtsalt vaadet, mida ei riku ükski kõrvaline detail.

2. Eripärase arhitektuuriga pea- ja saunamaja

Külavilla Puhkemaja vaieldamatuks ja hindamatuks väärtuseks on eripärane arhitektuur, mis oma olemuselt sobib suurepäraselt looduse keskele – kõrgete lagedega ruumikad toad suurte akendega võimaldavad igas toas heita pilku suvisel ajal väljas avanevale rohelusele ja talviselt valgele lumevaibale.
Lisaks hoone arhitektuurile annavad majale oma isikupärase näo sisustusdetailid, mis ulatuvad mitmete aastasadade tagusesse aega, mil meie esiisad ja –emad veel suurtes taludes askeldasid.
Puhkekompleksis asuvas saunamajas on võimalik saunamõnusid nautida, väljas asuvas kümblustünnis lustida ning otse purdelt vette hüppata, talvel muidugi jääauku ronida.

3. Innustav õhkkond koolituste korraldamiseks

Koolituste ja seminaride korraldamiseks on KÜLAVILLAs väga eriline ja innustav õhkkond – väga paljud siin koolitusi korraldanud ja neil osalenud inimesed on maininud, et tööks ning aju aktiveerimiseks täistuuridel on meie maja ideaalne koht – ei väsita nii kergesti ära, pähe turgatab palju häid mõtteid ning enesetunne on mõnus ja lahe. Meie arvates tuleb see sellest, et peamaja 2. korruse ruum, kus koolitusi reeglina korraldatakse on hästi valguse- ja õhuküllane ning suvel suure palavusega on võimalik avada suured klaasist uksed või kolidagi poole- või tervenisti välisterrassile, kus paitab ja jahutab mõnus tuul ning mõte hakkab kohe palju kiiremini liikuma.

4. Kaunis miljöö pulmade korraldamiseks

Kui soovid pulmi pidada looduskaunis ja erilise ning hubase miljööga kohas, siis KÜLAVILLA on selleks ideaalne paik. Pulmade korraldamiseks on meil palju erinevaid võimalusi. Lisaks jääb looduskaunis koht Teie pulmapildile alatiseks kauniks vaateks ja veelgi enam ilusaks mälestuseks! Kuna pulmad on iga paari üks tähtsamaid elusündmusi, siis oleme personaalselt olemas, et leida võimalusi, Teie soovide täitmiseks!

5. Hulga võimalusi suvepäevade ja kokkutulekute korraldamiseks

Meil on palju erinevaid võimalusi ja lahendusi, et Teie kokkutulekud ja suvepäevad meeldejäävaks ürituseks korraldada. Meie suur ja lai territoorium pakub mitmesuguseid võimalusi tegevusteks – löö tantsu kas või mitmetuhande inimesega, mängi murumänge, pea jaanipäevapidusid, löö golfipalli. Võimalusi tegevusteks on väga palju! Muidugi võib tulla külla ka väikese seltskonnaga – korraldada sünnipäevapidusid, veeta pärastlõuna töökaaslastega golfipalli lüües, või tulla lihtsalt sõpradega grillima.

6. Põnevad ajaveetmisvõimalused vahetus läheduses

Puhkekompleks KÜLAVILLA vahetus läheduses asub palju põnevaid kohti, mida saate sõprade, kolleegide ja peredega siinviibimiseajal soovi korral külastada – linnulennult puhketalust asub Esko talu, kus valmistatakse maailma maitsvamat juustu ning filmitakse iganädalast eestlaste lemmiksarja “Õnne 13”.

7. Personaalsed lahendused

Puhkekompleks KÜLAVILLA on kodune ja hubane. Iga külalise jaoks mõeldakse välja soovi korral personaalne lahendus, mis konkreetse külalise soovidele kõige paremini vastab. Meil pole ühtset hinnakirja! Kui vähegi võimalik – saame kaubale! Me soovime, et iga külaline saaks meie juurest emotsiooni, kustumatu mälestuse ning et tema ning tema külaliste jaoks oleks siinviibitud hetked unustamatud. Uskuge, meie pisike pereettevõte suudab seda!

Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi toetus

Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi toetus

Tutvu villaga läbi
VIRTUAALTUURI