Tagasiside

Oleksime Teile väga tänulikud, kui leiaksite pärast külastust aega, et teha sissekanne Küla Villa kohta! Kõik märkused ja ettepanekud on oodatud!

sisestusvorm

Kommentaarid/Comments


Reimo | 2016-09-16 14:03

Küla Villa on hubane ja loob planeeritud ettevõtmisele koduse õhkkonna. Kindlasti plaaniksin ettevõtte ürituse järel ka ise mõne enda tähtpäeva puhul Küla villa võimalusi kasutada.

Omanik pidas kõikidest kokkulepetest kinni ja oli vastutulelik ka põneva paintpalli lahingu korraldamiseks sobiva keskkonna loomisel.

Piret Järv | 2013-10-05 10:09

Suur tänu lahkele KÜLA VILLA pererahvale suvel meeldivalt veedetud aja eest!Imekaunis koht ja suurepärased tingimused jätsid meeldejääva elamuse mulle ja minu külalistele!
Palju jaksu ja edu Teile edaspidiseks!

Triin Verbo | 2012-06-13 12:56

KylaVillas veedetud kevadpäevad olid Delfi jaoks väga mõnusad ja hubased. Õue peal saime teha joga ja võitluskunstide vabaõhutunde, siseruumides veinikoolitust (siinkohal vabandame punase veini pärast) ja õhtul kõik mõnusalt Ott Leplandile kaasa elada.
Maja ise jättis kõikidele väga läbimõeldud ja koduse tunde. Oli näha, et omaniku visioon oli olnud selge ja konkeetne. Sellised väikesed detalid nagu kiiged terrassil või õue peal, purskkaev keset õue, suured aknad ja mõnus sauna ala – see kõik lõi väga stressivaba õhkkonna.
Nii mõnelgi jäi pähe kõlkuma mõte “ehk teeks oma sünnipäevapeo ka siin” või “tooks oma pere siia puhkama”.
Meile väga meeldis ja soovitame kõikidele, kes tahaksid puhkusepäevi veeta ilusas keskkonnas.

Lisa kommentaar