Küla Villa

Peamaja

Peamaja väljast ja seest

I korrusel asuv 60 m2 suurune köögisaal annab hea võimaluse mõnusale seltskonnale koos kokkamiseks ja kamina ees hubaseks ajaveetmiseks. Ruumis jagub istekohti vajadusel 30-le külalisele. Rootsi-laua moodi serveerimisel pole kohtade arv piiratud, kuid soovituslikult kuni 35, et ennast piisavalt hästi tunda. Saalis on elektri- ja gaasipliit, nõudepesumasin, mikrouun, mahukas külmik.

Köök ja magamistuba

II korrusel asuv 40 m2 suure voodiga magamistuba koos TV ja 8-kohalise istumisnurgaga annab hea võimaluse eraldumiseks suuremast seltskonnast. Magamistoast pääseb otse rõdule, vannituppa/tualettruumi. Vannituba on avar ja ümbritsetud peeglitega.

Vannituba

II korrusel asuv peosaal on avatud läbi kahe korruse ning pääsuga rõdule ja sealt õue. Saalis on pehmed tugitoolid ja diivanid, millele mahub istuma ca 20 inimest. Ruumist avaneb kaunis vaade järvele. Et näha hommikusest udust päikest tõusmas, tasub ärgata suvel kella 6st.

Peosaal

III korrus, nn. magala on avatud katusealune, kus on 16 voodikohta.

Saunamaja

Saunamaja

Saun asub peomaja vahetus läheduses, järve kaldal. Saunamaja ümbritseb terrass ja maakivimüür, mille sisse on ehitatud välikamin.
I korrusel olevasse saunaruumi lavale mahub korraga 4-5 inimest. Saunast pääseb tagauksest otse terrassile, tiiki, köetavasse kümblustünni ja talvel jääauku.
Eesruumis on võimalik lõõgastuda ja vajadusel ka kokata. Lava alt sõidab välja pliit koos ahju ja töötasapinnaga. Saunamajas on WC ja külmkapp.
II korrusel on kaks magamistuba ja eesruum. Kokku mahutab saunamaja magama kuni 8 inimest.

Järv ja poolsaared

2,5 ha suurusel tehisjärvel on kolm poolsaart. Järve veepinda on võimalus valgustada kaldal asuvatest prozektoritest. Saartel on suvel istumiskohad koos laudadega ning lõkketegemise ja grillimise kohad. Istumise ja telkimise kohad on varustatud elektrivooluga. Poolsaarte läheduses on välitualett. Järve kaldal on purre ja mõnus ujumiskoht.