Küla Villa

Küla Villa asub veerandtunnise autosõidu kaugusel Tallinnast, Kajamaal, Saku vallas. Eripärase arhitektuuriga pea- ja saunamajas on innustav õhkkond koolituste ja seminaride korraldamiseks ning looduskaunis miljöö pulmade, sünnipäevade ja suve- ning talvepäevade pidamiseks.
Siin on mõnus olla!

Peamaja

I korrusel asub 60 m2 köögisaal, kus on võimalus seltskonnaga koos kokata, kamina ees hubaselt aega veeta. Istekohti jagub 30-le. Olemas on elektri- ja gaasipliit, nõudepesumasin, mikrolaineahi, mahukas külmik ning kõik vajalikud nõud.

II korrusel asub:
peosaal (60 m2), kuhu mahub mugavalt istuma kuni 20 külalist. Maksimum külaliste piiriks teisel korrusel võiks olla kuni 35.

Peosaalist pääseb teise korruse rõdule (katuse all), kus on rohkelt ruumi istumiseks, mõnusaks äraolemiseks. Rõdult avaneb kaunis vaade järvele ning villat ümbritsevale maastikule (25 ha suurune haljasala (niidetud), mille kõrgeim tipp ulatub veepiirist 10 m kõrgusele). Järvel on võimalus paadiga sõita, lisaks ujuda ja kala püüda.

magamistuba (40 m2) topeltvoodiga (2 kohta) koos 8-kohalise istumisnurgaga, pääs rõdule ja avarasse vannituppa.

III korrusel asub nn magala ehk avatud katusealune, kus on 16 voodikohta.

Saunamaja

Saunamaja on kahekordne, asub peamaja lähedal, järve kaldal. Saunamaja ümbritseb terrass ja maakivimüür, mille sisse on ehitatud välikamin.

I korrusel asub sauna eesruum, kus on võimalus kuni 10 lõõgastuda, miks mitte kokata (olemas töötasapind integreeritud pliidiga (koos ahjuga) ning külmkapp).

Sauna lavale mahub 4-5 inimest ning pesuruumist pääseb terrassile, tiiki, köetavasse kümblustünni ja talvel jääauku.

II korrusel on kaks magamistuba ja eesruum. Kokku mahutab saunamajja ööbima kuni 8 külalist.

Pubikuuur

Pubikuur (kasutamiseks suvisel perioodil) on kahekordne, asub peamaja lähedal. Teisel korrusel 10 voodikohta ning esimesel korrusel erilise sisekujundusega peoruum (tualetiga).

Järv

Privaatne järv, kus saab nii paadiga sõita, ujuda kui ka kala püüda.