Koolitused ja seminarid

Oled väsinud sirge seljaga kõvadel toolidel seminariruumis istumisest?

Kui on vaja korraldada tööalane koolituspäev, pidada meeskonnaga päevane nõupidamine või motiveerida kolleege ühise talvepäevaga, siis tule ja tee seda Küla Villas ning sa ei pea pettuma! Garanteerime hea atmosfääri, hubase ja mugava keskkonna, maitsva toidu ning kuuma saunaleili!

Koolituste ja seminaride korraldamiseks on Küla Villas väga eriline ja innustav õhkkond – väga paljud siin koolitusi korraldanud ja neil osalenud inimesed on maininud, et tööks ning aju aktiveerimiseks täistuuridel on meie maja ideaalne koht – ei väsita nii kergesti ära, pähe turgatab palju häid mõtteid ning enesetunne on mõnus ja lahe. Meie arvates tuleb see sellest, et peamaja 2. korruse ruum, kus koolitusi reeglina korraldatakse on hästi valguse- ja õhuküllane ning suvel suure palavusega on võimalik teha lahti suured klaasist uksed või kolidagi poolenisti või tervenisti väliterrassile, kus paitab ja jahutab mõnus tuul ning mõte hakkab kohe palju kiiremini liikuma.

Paketid:

1-päevane koolitus-seminaride pakett sisaldab toitlustamise poolelt ühte lõunat, õhtutoitu ja tee/kohvilauda koos magusate suupistetega. Soovi korral on võimalus ka ise kokata ja sauna kütta!

2-päevane koolitus-seminaride pakett sisaldab ühte hommikusööki, kahte lõunat ja ühte õhtutoitu, kolme tee/kohvilauda koos magusate suupistetega ning majutust koos saunas käimise võimalusega.